Meri Meri - Mini Unicorn Stickers - Mini Unicorn Rulo Çıkartmalar
Meri Meri - Mini Unicorn Stickers - Mini Unicorn Rulo Çıkartmalar

Meri Meri - Mini Unicorn Stickers - Mini Unicorn Rulo Çıkartmalar

Marka : Meri Meri
Fiyat : ₺430,00(KDV Dahil)
₺47,78 'den başlayan taksitlerle

Parti denince ilk akla gelen ve en sevilen marka Meri Meri! Londra'dan Türkiye'ye uzanan parti coşkusu; 20'den fazla parti teması ile eşsiz parti malzemeleri, rengarenk parti kostümleri, dekorasyon ürünleri ve parti malzemelerinin yanı sıra yüzlerce çeşit tasarım ürün bulabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Unicorn severlere özel olarak hazırlanmış, heyecan uyandıran parti malzemeleri Unicorn Teması’nda! 🦄

 

 

- Unicorn temalı parti ürünleri ile partinize eğlence katın! 

 

- Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. 25 farklı tasarımda 500 adet çıkartma içerir.

 

- Meri Meri, eşsiz parti malzemeleri ile partinizi benzersiz kılarken çocuklarımıza güvenli bir gelecek sağlamak için FSC™ sertifikalı kâğıt kullanır!

 

 

 

 

 

 

Unicorn Temalı renkli bir parti düzenlemek için gerekli olan masa düzenlemeleri, süslemeler, kostümler, aksesuarlar dâhil olmak üzere ihtiyacınız olan her şey Meri Meri’de!

 

 

Rengârenk ve ilgi çekici bir tasarımla karikatürize edilmiş çizimler; bardaklar, peçeteler, servis tabakları ve pasta süslerini benzersiz kılıyor. Unicorn Teması ile oluşturulan bardak, tabak ve peçeteler ile masanızı eğlenceli hale getirirken Kanatlı Unicorn Kit ve Unicorn Boynuz Şapkaları gibi aksesuarlarla minikleriniz kendini rengarenk bir serüvenin içerisinde hissedecek! Son dokunuş olarak, Unicorn Mum ve pasta süsleri ile pastanızın parıldamasını sağlayabilirsiniz!

 

 

 

 

 

 

Meri Meri’nin sunduğu geniş ürün yelpazesini keşfetmek için Unicorn Teması’ nı inceleyebilirsiniz! 🎉

 

 

 

 

 

Ölçüler;

 

- Paket Boyutu: 65mm x 65mm x 65mm

 

 

 FSC™ Sertifikası nedir?

 

- Orman ürünlerinin; ormanın verimliliğine, biyolojik çeşitliliğe ve ekolojik süreçlere zararsız bir şekilde elde edilmesi,

 

- Ormanlara yönelik yapılan her türlü müdahalenin, kar amacıyla yapılmasında, bulunduğu ekosistemi ve toplumun dengesini bozmayacak derecede olması,

 

- Halkın uzun süreçte orman ve orman ürünlerinden fayda sağlayacağı, fakat bu ürünlerin sürdürülebilir kullanımını destekleyen uzun zamanlı yönetim planlarına da katılımda bulunacağı sistemlerin kurulmasıdır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR