Meri Meri - Kiraz Tabak - S

Meri Meri - Kiraz Tabak - S

Marka : Meri Meri

Parti denince ilk akla gelen ve en sevilen marka Meri Meri! Londra'dan Türkiye'ye uzanan parti coşkusu; 20'den fazla parti teması ile eşsiz parti malzemeleri, rengarenk parti kostümleri, dekorasyon ürünleri ve parti malzemelerinin yanı sıra yüzlerce çeşit tasarım ürün bulabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

 

 

Meyvelerin leziz dünyasından ilham alarak muhteşem bir parti organize etmeye ne dersiniz? 🍓

 

Gerekli olan masa düzenlemeleri, süslemeler, kostümler, aksesuarlar ve hediyeli toplar da dâhil olmak üzere ihtiyacınız olan her şey Meri Meri’nin Meyve Teması’nda!

 

 

- Renkli ve eğlenceli Meyve temasıyla partinize renk katın!

 

- Yüksek kaliteli kağıttan üretilmiştir. 12 adet tabak içerir.

 

- Meri Meri, eşsiz parti malzemeleri ile partinizi benzersiz kılarken çocuklarımıza güvenli bir gelecek sağlamak için FSC™ sertifikalı kâğıt kullanır!

 

 

 

 

 

Rengârenk ve ilgi çekici tasarımla karikatürize edilmiş çizimler; bardaklar, peçeteler, servis tabakları ve pasta süslerini benzersiz kılıyor. Meyve Teması ile oluşturulan bardak, tabak ve peçeteler ile masanızı eğlenceli hale getirirken Ananas Pinyata ile kendinizi lezzet dolu bir serüvenin içinde gibi hissedeceksiniz! 

 

Kiraz Kolye, Meyveli Taç, Meyve Çıkartmaları; dikkat çekici ve temaya uygun bir tarz elde etmenizi sağlayacaktır. Üstelik, temalı mumlar ve pasta süsleri ile pastanızı kişiselleştirebilirsiniz!

 

 

 

 

 

 

Meri Meri’nin sunduğu geniş ürün yelpazesini keşfetmek için Meyve Teması’nı inceleyebilirsiniz! 🎉

 

 

 

 

Ölçüler;

 

- Boyut: 185mm x 185mm

 

 

 FSC™ Sertifikası nedir?

 

- Orman ürünlerinin; ormanın verimliliğine, biyolojik çeşitliliğe ve ekolojik süreçlere zararsız bir şekilde elde edilmesi,

 

- Ormanlara yönelik yapılan her türlü müdahalenin, kar amacıyla yapılmasında, bulunduğu ekosistemi ve toplumun dengesini bozmayacak derecede olması,

 

- Halkın uzun süreçte orman ve orman ürünlerinden fayda sağlayacağı, fakat bu ürünlerin sürdürülebilir kullanımını destekleyen uzun zamanlı yönetim planlarına da katılımda bulunacağı sistemlerin kurulmasıdır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR