Meri Meri - Blue Giant Confetti Balloons - Dev Mavi Konfetili Balon Kit

Meri Meri - Blue Giant Confetti Balloons - Dev Mavi Konfetili Balon Kit

Marka : Meri Meri

Parti denince ilk akla gelen ve en sevilen marka Meri Meri! Londra'dan Türkiye'ye uzanan parti coşkusu; 20'den fazla parti teması ile eşsiz parti malzemeleri, rengarenk parti kostümleri, dekorasyon ürünleri ve parti malzemelerinin yanı sıra yüzlerce çeşit tasarım ürün bulabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Partisine sihirli bir dokunuş katmak isteyenler için en önemli öğelerden bir tanesi, balonlardır. Dev folyo tek boynuzlu atlardan muhteşem balon kemerlere kadar muhteşem balonlar Meri Meri’de!

 

 

- Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. 3 adet balon içerir.

 

-  Helyumlu veya helyumsuz şişirilebilir.

 

- Meri Meri, eşsiz parti malzemeleri ile partinizi benzersiz kılarken çocuklarımıza güvenli bir gelecek sağlamak için FSC™ sertifikalı kâğıt kullanır!

 

 

 

Ölçüler;

 

- Paket Boyutu: 180mm x 220mm x 20mm

- Şişirilmiş Boyut: 900mm

- 4 farklı renkte 25mm çapında konfetiler

 

 

 

 FSC™ Sertifikası nedir?

 

- Orman ürünlerinin; ormanın verimliliğine, biyolojik çeşitliliğe ve ekolojik süreçlere zararsız bir şekilde elde edilmesi,

 

- Ormanlara yönelik yapılan her türlü müdahalenin, kâr amacıyla yapılmasında, bulunduğu ekosistemi ve toplumun dengesini bozmayacak derecede olması,

 

- Halkın uzun süreçte orman ve orman ürünlerinden fayda sağlayacağı, fakat bu ürünlerin sürdürülebilir kullanımını destekleyen uzun zamanlı yönetim planlarına da katılımda bulunacağı sistemlerin kurulmasıdır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR