Meri Meri - Crocodile Platters - Timsah Tabak

Meri Meri - Crocodile Platters - Timsah Tabak

Marka : Meri Meri

Parti denince ilk akla gelen ve en sevilen marka Meri Meri! Londra'dan Türkiye'ye uzanan parti coşkusu; 20'den fazla parti teması ile eşsiz parti malzemeleri, rengarenk parti kostümleri, dekorasyon ürünleri ve parti malzemelerinin yanı sıra yüzlerce çeşit tasarım ürün bulabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

 

 

 

Konuklarınızı ve sizi vahşi doğaya götürecek macera dolu bir yolculuğa hazır mısınız? 🐊

 

 

- Vahşi doğa temalı parti ürünleri ile vahşi doğayı partinize davet edin! 

 

- Yüksek kaliteli kağıttan üretilmiştir. 4 adet tabak içerir.

 

- Meri Meri, eşsiz parti malzemeleri ile partinizi benzersiz kılarken çocuklarımıza güvenli bir gelecek sağlamak için FSC™ sertifikalı kâğıt kullanır!

 

 

 

 

 

Harika Go Wild Temalı bir parti için masa düzenlemeleri, süslemeler, kostümler ve hediyeler de dahil olmak üzere bu temada ihtiyacınız olan her şey mevcut! 

 

 

Rengarenk ve eğlenceli çizimlerle karikatürize edilmiş hayvan çizimleri; tabak, peçete ve cupcake kitlerini benzersiz kılıyor. Go Wild Teması’yla işlenen ürünler masanızı eğlenceli hale getirirken Aslan Kostümü veya Timsah Atkı gibi kostümlerle minikleriniz kendilerini heyecan dolu bir yolculuğun içinde bulabilir!

 

 

 

 

 

Meri Meri’nin sunduğu geniş ürün yelpazesini keşfetmek için Safari Teması’nı inceleyebilirsiniz! 🎉

 

 

 

 

 

Ölçüler;

 

- Boyut: 535mm x 180mm

 

 

 FSC™ Sertifikası nedir?

 

- Orman ürünlerinin; ormanın verimliliğine, biyolojik çeşitliliğe ve ekolojik süreçlere zararsız bir şekilde elde edilmesi,

 

- Ormanlara yönelik yapılan her türlü müdahalenin, kar amacıyla yapılmasında, bulunduğu ekosistemi ve toplumun dengesini bozmayacak derecede olması,

 

- Halkın uzun süreçte orman ve orman ürünlerinden fayda sağlayacağı, fakat bu ürünlerin sürdürülebilir kullanımını destekleyen uzun zamanlı yönetim planlarına da katılımda bulunacağı sistemlerin kurulmasıdır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR