Meri Meri - Mini Magical Princess Stickers - Mini Büyülü Prenses Rulo Çıkartma

Meri Meri - Mini Magical Princess Stickers - Mini Büyülü Prenses Rulo Çıkartma

Marka : Meri Meri

Parti denince ilk akla gelen ve en sevilen marka Meri Meri! Londra'dan Türkiye'ye uzanan parti coşkusu; 20'den fazla parti teması ile eşsiz parti malzemeleri, rengarenk parti kostümleri, dekorasyon ürünleri ve parti malzemelerinin yanı sıra yüzlerce çeşit tasarım ürün bulabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

 

 

Kendisini prenses gibi hissetmek isteyenlere özel olarak hazırlanan parti malzemeleri Prenses Teması’nda! 👸🏼

 

Prenses Temalı harika bir parti düzenlemek için gerekli olan masa düzenlemeleri, süslemeler, kostümler, aksesuarlar dâhil olmak üzere ihtiyacınız olan her şey Meri Meri’de!

 

 

- Yüksek kaliteli kağıttan üretilmiştir. 24 farklı tasarımda 500 adet çıkartma içerir.

 

- Meri Meri, eşsiz parti malzemeleri ile partinizi benzersiz kılarken çocuklarımıza güvenli bir gelecek sağlamak için FSC™ sertifikalı kâğıt kullanır!

 

 

 

 

Rengârenk ve ilgi çekici bir tasarımla karikatürize edilmiş çizimler; bardaklar, peçeteler, servis tabakları ve pasta süslerini benzersiz kılıyor. Prenses Teması ile oluşturulan bardak, tabak ve peçeteler ile masanızı eğlenceli hale getirecektir. Parti mekanını Prenses Asılan Süs ve temalı balonlarla süslemek, kutlama mekanını özelleştirecektir.

 

 

Büyülü Prenses Elbise Kiti’ne eşlik edecek pelerinler, değnekler ve taçlar yardımıyla; miniklerinizi prenses gibi partiye hazırlayabilirsiniz! Üstelik, altın simli mumlar ve temalı pasta süsleri; pastanızın parıldamasını sağlayacak!

 

 

 

 

 

 

Meri Meri’nin sunduğu geniş ürün yelpazesini keşfetmek için Prenses Teması’nı inceleyebilirsiniz! 🎉

 

 

 

 

 

 

Ölçüler;

 

- Paket Boyutu: 65mm x 65mm x 65mm

 

 

 FSC™ Sertifikası nedir?

 

- Orman ürünlerinin; ormanın verimliliğine, biyolojik çeşitliliğe ve ekolojik süreçlere zararsız bir şekilde elde edilmesi,

 

- Ormanlara yönelik yapılan her türlü müdahalenin, kar amacıyla yapılmasında, bulunduğu ekosistemi ve toplumun dengesini bozmayacak derecede olması,

 

- Halkın uzun süreçte orman ve orman ürünlerinden fayda sağlayacağı, fakat bu ürünlerin sürdürülebilir kullanımını destekleyen uzun zamanlı yönetim planlarına da katılımda bulunacağı sistemlerin kurulmasıdır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR