Lally Things

Bebek ve çocuklar için sağlıklı ürünler arayan ebeveynlerin ilk tercihi Lally Things markası olmaktadır. Marka, giyilebilir ürünleri özel tasarımlarla üreterek kullanıcıları ile buluşturmaktadır. Markanın ortaya çıkma hikayesine göz atıldığında, annelerin neden markayı tercih etmek istedikleri net bir şekilde anlaşılacaktır. İki annenin kendi çocuklarını düşünerek ürettikleri giyim ürünleri, ürünü kullananlara anne hassasiyetinde sunulmaktadır.

Çabuk kuruyan, alerjik tepkime oluşturmayan ve sağlığa zararlı hiçbir kimyasal taşımayan ürünler, her annenin takdirini toplamaktadır. Tasarımlar sağlıklı yapılarının yanı sıra, bebek ve çocukların ilgisini çeken detaylara da sahiptir. Markanın ürettiği ürünler farklı giyim konseptleri temel alınarak oluşturulmuştur. İlerleyen süreçte giyim ürünlerinin yanı sıra sağlıklı oyuncak ve aksesuarlar da markanın ürettiği ürünler arasındaki yerini almıştır.

Lally Things Markası Tam Olarak Neler Üretiyor?

Bebeklerle ilgili olan her üründe Lally Things markasının dokunuşu bulunmaktadır. Marka tarafından, bebek ve çocuk yaş grupları için kaban, panço ve montlar büyük bir titizlikle üretilmektedir. Markanın tasarladığı kaban modelleri 1-6 yaş grubundaki çocuklara yöneliktir. Kabanların üretiminde kullanılan kumaşlar nefes alabilen bir özelliğe sahiptir. Tasarımlarda ikonik düğmeler yer almakta olup modellerin tamamında bulunan astarlar %100 pamuktan üretilmektedir.

Ürün kategorisinde farklı ve eğlenceli çok sayda tasarım yer almaktadır. Markanın ürünlerinden vazgeçemeyenler için 3’lü setler de önerilebilir. Setler genellikle bir konsepte bağlı olarak üretilmektedir. Bebek doğum hediyesi, hastane çıkış hediyesi, hastane ziyaret armağanı ve bebeklerin yaş grubuna yönelik hediyeler setlerin belli başlı konseptleridir. Bebek setleri, bebeklerin yaş gruplarına göre ihtiyaç duyabilecekleri kıyafet ve aksesuarlardan oluşmaktadır.

Bebek Setleri Nelerden Oluşuyor?

Bebek setleri mevcut konsepte göre farklılaşmakla birlikte pamuklu penye battaniye, kısa kol çıtçıtlı body, fular ve önlük, pamuklu patikli tulum, bebek hatıra kartları, bebek saç bandı, uyku arkadaşı şeklinde oyuncak, diş kaşıyıcı ve benzer aksesuarlar, emzirme önlüğü ve alt-üst giyim eşyalarından meydana gelmektedir. Her yaş grubuna ve ihtiyaç duyulan konsepte göre kıyafet ve aksesuarlar farklılaşmaktadır.

Set içerisinde yer alan tüm ürünler, marka tarafından tek parça halinde de sunulmaktadır. Bebeklerin ilgisini çeken aksesuarlar arasında; bebek odası lambaları ve resimli kartlar yer almaktadır. Bebek odası lambaları; eğlenceli tasarımları ile bebekleri neşelendirmektedir. Ay Dede led lamba, tavşan led lamba, yıldız led lamba ve bulut led lamba, mevcut tasarımları ile birer oyuncağa benzemektedir.

Markanın Ürettiği Giyim Ürünleri Nelerdir?

Lally Things markası tarafından annelerin hamilelik döneminden çocukların 6 yaşına kadarki dönemine ilişkin giyim ürünleri itina ile hazırlanmaktadır. Giyim kıyafetleri de tamamen pamuklu üretimlere sahiptir. Aynı zamanda ürünlerde kullanılan boyalar sağlığa zarar vermemektedir. Set halinde satılabilen giyim ürünleri, tek parça olarak da ebeveynlerin tercihine sunulmaktadır.

Giyim kategori içerisinde; pamuklu patikli alt giyim, uzun kollu tulum setler, kısa kollu bebek bodyler, çocuk ceket mont ve elbise, tüllü kırmızı kız çocuk elbise, ikili eşofman takımları, free hug bear yer almaktadır. Ürünler, sahip oldukları şık tasarımları ile çocukların severek giydiği ürünler arasında ilk sırayı almış bulunmaktadır.

Lally Things Alt Değiştirme Matları Hangi Özelliklere Sahiptir?

Markanın ürettiği alt değiştirme matları da diğer ürünler gibi doğal pamuktan üretilmektedir. Ürünlerde bulunan çanta özelliği sayesinde bebeklerin yattığı kısım dış yüzey ile temas etmemektedir. Ayrıca ürünün yan tarafında bulunan cebe; ıslak mendil ve krem gibi ekipmanlar koyulabilmektedir. Bu sayede bebeklerin altını değiştirmek pratik bir hale gelmektedir. Bebeklerin altını değiştirdikten sonra da matı çanta haline getirerek kolay bir şekilde taşımak mümkündür.

Emzirme Önlüğü Hangi Özelliklere Sahiptir?

Markanın ürettiği emzirme önlükleri her zevke uyan tasarımları ile ebeveynlere yardımcı olmaktadır. Anneler için bebek emzirme zamanları biraz yorucu olabilmektedir. Markanın emzirme önlükleri fonksiyonel özelliklere sahiptir. Önlükler tamamen pamuk yapısı ile emzirme sırasında bebeklerin rahatlıkla nefes almalarını sağlamaktadır. Önlükler, ayarlanabilir boyun bağları sayesinde emzirme sırasında annelerin işini kolaylaştırmaktadır.

Markanın tüm üretimlerinde ilk koşul olarak sağlık ön planda tutulmaktadır. Ürünlerin hiçbirinde BPA kimyasalı kesinlikle bulunmamaktadır. Ürünler doğru kullanım talimatlarına uyulduğunda çok uzun süre boyunca zarar görmeden kullanılabilmektedir. Ürünlerde kaliteli boyalar kullanıldığı için ürün renklerinde uzun süre deforme olma ya da solma gibi olumsuz durumlara rastlanmamaktadır. Lally Things markası annelere ve çocuklara verdiği değeri, ürettiği ürünlerin kalitesi ile yansıtmaktadır. Markanın tasarımları her geçen gün daha çok kullanıcının takdirini toplamaktadır.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR