Ro-Sham-Bo

Ro-Sham-Bo marka çocuk güneş gözlüklerinin tüm modelleri Racuun.com’da. Sağlıklı bir yaşam için çocukların d vitaminine ihtiyaçları vardır. İnsanoğlu için en önemli d vitamini kaynağı olan güneş ışınları, vücut tarafından emilerek d vitamini depolarında toplanır. Vücut bağışıklığının yüksek seviyede kalabilmesi için güneşten faydalanmak oldukça önemlidir. Ancak fazla güneşe maruz kalmak deride tahribat yaratabileceği gibi, güneş ışıklarıda göz sağlığı için problem teşkil edebilir.

Çocuklarda güneş gözlüğü kullanımı tam olarak yaygın değildir. Kimi ailenin bu durumun üzerine düşmemesi veya çocuğun gözlükle durmak istememesi güneş gözlüğü kullanımı oldukça kısıtlıyor. Ancak bilinmesi gerekir ki güneş gözlükleri gözlerinizi UV ışınlarından %100 koruyarak göz sağlığınız için oldukça önemli bir görev alıyor. Amerika San Diego’da bir beyzbol maçında çocukların UV ışınlarına maruz kaldığını gören Scott ailesi çocukların hiç birinin güneş gözlüğü kullanmadığını gözlemler. Ve kendi güneş gözlüğünü çocuğuna verdikten sonra çocuğunun maçı çok daha rahat bir şekilde takip ettiğini görür. Buradan bir fikirle çocuklar için özel tasarım güneş gözlükleri tasarlamaya başlayan aile, kendilerine Ro-Sham-Bo ismini koyarak tüm dünyada kaliteli ve sağlıklı malzemelerden üretilen çocuk gözlüklerini piyasaya sürer.

Çocuk Sağlığını Destekleyen Güneş Gözlükleri

Ro-Sham-Bo ismi tüm dünyada bilinen taş-kağıt-makas içlemisinden gelmekte. Aile çocukları ile daima iletişimde kalarak onlar için geliştirilebilecek ürünlerin ve kolaylıkların üzerinde çalışıyor. Güneş gözlüğü üretiminden önceki araştırma süreçleride aynı şekilde oluyor. İtalyan çocuk oyuncakları üreten bir firmaya çocuklar için güneş gözlüklerini imal ettiriyorlar. Bunları yaparken içerisinde BPA, kurşun, lateks gibi ürünler bulunmuyor. Tamamen doğal ve çocukların gözlerini Uv ışınlarından koruyan Bo-Sham-Bo marka gözlükler çocuklarınızın göz sağlığını korumak için daima yanınızda oluyor.

Ayrıca çocukların devamlı gözlükleriyle oynadığı ve ağzına götürebileceğide göz önünde bulunduruluyor. Normal tipte boyanan gözlükler soyulabilir. Bu da çocuk sağlığı için tehlikeli bir durumdur. Ro-Sham-Bo özel bir teknik ile boyama yapar ve boya materyalden hiç bir şekilde ayrılamaz. Bu da çocularınızın sağlığı açısından son derece önemlidir.

Güneş Gözlüğü Kullanımın Amacı

Neredeyse sadece yetişkinler tarafından kullanılan güneş gözlükleri yavaş yavaş çocuklar içinde kullanılmaya başlandı. UV ışınları, yaş ayırt etmeden her insanın gözlerine zarar verebilir. Bu yüzden tamamen kaliteli malzemeden üretilmiş bir güneş gözlüğü ile bu zararlı durumdan kurtulabilmeniz mümkün. Güneş gözlükleri, UV ışınlarını %100 bloke ederek göz sağlığınızı korur. Ayrıca şık ve güzel görünümleri sayesinde kombininizi tamamlayıcı etkileri vardır.

Ro-Sham-Bo ile Otizmli Bireylere Katkı

Ro-Sham-Bo markası otizmli bireylere destek veriyor. Kendi ailelerinde de otizmli birey olduğu için, yaptıkları bu işte onların yanında bulunarak yardımcı olmak istiyorlar. Yaptıkları bu sıradışı tasarımları tüm dünyaya ulaştırarak, gerçekleştirdikleri satışlardan otizm derneklerine devamlı destek olmaktadırlar.

Ro-Sham-Bo marka çocuk güneş gözlükleri Racuun.com’da. Dünyada en çok tercih edilen çocuk güneş gözlüğü tasarımlarına ve ürünlerine sahip olan Ro-Sham-Bo marka gözlüklere sitemizden ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünü hızlı bir şekilde sepetinize ekleyebilir ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

1