Quinny

Quinny, bebek arabaları konusunda sektörde en önde gelen markalardandır. Avrupa pazarının en tanınmış markalarından biri olarak uzun bir süredir bebek arabaları üretmektedir. Bebek arabaları anne ve babalar tarafından en çok tercih edilen ürünlerdendir. Bebekleri ile dolaşmak isteyen anne-babalar, bebek arabası sayesinde zahmetsiz ve zevkli bir gezinti yapabilirler.

Anne ve babalar için en önemli husus bebeklerinin sağlığı ve güvenliğidir. Ürün seçimi yapılırken bebeğin ihtiyaçlarının karşılanması için titiz davranılmalıdır. Bebek arabası da bu ürünlerin başında gelmektedir. Quinny hem bebekleri hemde ebeveynleri düşünerek en uygun tasarımları ortaya çıkartmaktadır.

Quinny Bebek Arabası

Bebek arabaları üretildiği ilk günden beri anne ve babaların en çok tercih ettiği bebek ürünlerinin başında gelmektedir. Anne ve babalar bebekleri ile birlikte gezintiye çıkmak istediklerinde bebeklerinin rahatını düşünürler. Gezintiye çıkılırken ana kucağı yada kanguru diye tabir edilen ürünlerde kullanılabilir. Ancak her bebek bundan hoşlanmaz. Ayrıca anne ve babalar ergonomi ve sağlıkları içinde o şekilde bebeklerini taşımak istemeyebilirler. Dışarıda vakit geçirirken yada alışveriş yaparken ahat ve keyifli bir zaman geçirebilmek adına bebek arabasını ilk başta tercih ederler.

Doğumdan itibarten kullanıma başlıyabileceğiniz Quinny bebek arabaları 3.5 yaşına kadar çocuğunuzu rahat ve güvenli bir şekilde taşıyabilir. 0-6 ay oturması problem olan bebekler için portbebe sistemine uygun olara dizayn edilmiştir. Portbebe sayesinde siz alışverişinizi yada gezintinizi yaparken bebeğiniz huzur içinde uyayabilir. Ayrıca Quinny bebek arabalarının ebeveynler için önemli bir sürü özelliği vardır. Belki de en önemli özelliği hafif ve fonksiyonel yapıda olmasıdır. Ebeveynler tek elle oturma ünitesini yatış pozisyonuna getirebilir. Aynı şekilde tek elle bebek arabasını katlayabilir, kapatabilir ve istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Quinny Bebek Arabası Özellikleri

Quinny marka bebek arabaları fonksiyonları ile anne babaların sevdiği ürünlerin başında geliyor. Konforu ve kalitesi ile anne babalar tarafından en çok tercih edilen bebek arabaları markaları arasında ilk sıralarda geliyor. Bebekleriniz doğduğu andan itibaren Quinny marka bebek arabasını kullanabilirsiniz. 3.5-4 yaşa kadar olan çocuklar rahatlıkla bebek arabasına binebilir. Özel dizayn edilmiş şase tek elle kullanıma imkan tanımaktadır. Genel olarak yapılacak tüm fonksiyonlar tek elle gerçekleştirilebilinir. Katlanma, açılma ve sürme gibi işlemler rahat ve zahmetsiz bir şekilde yerine getirilebilir. Katlanıp kaldırılacakken devreye giren otomatik kilit arabanın tekrar açılmasının önüne geçmiş olur.

Ayrıca kullanım çeşitlilikleri bunlarla sınırlı kalmıyor. İkonik tasarıma sahip olan Quinny bebek arabaları, iki tarafada tamamen yatabilen oturma ünitesi ile bebeğinizin konforunu oldukça yukarı çekiyor. İkonik tutma sapları, 5 nokta kemer sistemi gibi değişik fonksiyonları ilede hem güvenlik hem de görselliği ileri seviyeye taşıyor. Aynı zamanda ikiz bebek sahipleride bu bebek arabasını çok rahat bir şekilde kullanbilmektedir. Özel tasarımı sayesinde 2 bebek aynı anda tek araçta bulunabilir. Çıkarılabilir koltuk kılıfları sayesinde bebek arabası kirlendiği zaman çamaşır makinesinde kolayca temizliği yapılabilinir. 30 derecede hassas bir yıkama yapılarak araçtaki tekstil bölümleri her zaman temiz tutulabilir.

Siz de bebeğinize bir puset almak istiyorsanız Quinny marka bebek arabasını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Quinny markasının tüm ürünlerine sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR