Halı, Happy Prism
Halı, Happy Prism
Halı, Happy Prism
Halı, Happy Prism
Halı, Happy Prism
Halı, Happy Prism

Halı, Happy Prism

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺1.950,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.657,50(KDV Dahil)
₺184,17 'den başlayan taksitlerle
fırsat ürünleri

Ünlü tasarımcı Oh Joy (Joy Cho) tarafından Lorena Canals için özel tasarlanan koleksiyon artık Türkiye'de.

Basit ama sevkli 'Happy Prism' halımız ışığın muhteşem prizmatik ışınlarından ilham alınarak tasarlandı. Ofis, çocuk odası ya da her hangibir alanda uyumlu.

Ebat: 140 x 200 cm

- Makinede Yıkanabilir

- %100 pamuk, toksik zararlı madde içermeyen boyalar kullanılarak elde üretilmiştir.

- Sertifikalar: ISO9001,14002, 18001. Ayrıca çocuklar için yapılan düzenlemelere uyumu doğrulayan AITEX (Teknolojik Tekstil Enstitüsü) sertifikasına sahiptir.

Halınızın ilk günkü görüntüsünü korumak için bazı öneriler;
 
''30 derecede çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Yıkama işlemi sonrasında düşük devirde kurutma makinesinde kurutma işlemi yapabilirsiniz ya da halıyı açarak doğal yollarla kurutmaya bırakabilirsiniz. Nem renk akmasına sebep olabileceği için halınızı asla nemli şekilde makine içerisinde bırakmayınız . Yıkama esnasında ağartıcı, çamaşır suyu katkılı deterjan kullanmaktan sakınınız. Makinenizin halı yıkamak için yeterli yer kapasitesi olduğundan emin olunuz. 120x160 cm halılar min 6 kg kapasite , 140x200 cm halılar min. 9 kg kapasiteye ihtiyaç duyar. Halılarımız kalite standartları gereği yıkanarak paketleniyor. 
 
Lorena Canals'ın doğal ve non-toxic el yapımı boyalar kullandığını hatırlatmak isteriz. Halınız yıkamadan sonra rengini kaybetmeyecektir çünkü üretim sürecinde tüm içerikler sabitlenir. Ancak el yapımı ve narin bir ürün olduğu için, her doğal pamuk tekstil ürünü gibi özel bakıma gerek duyar. Kullanma talimatına uygun yıkama ve bakım yapılmadığı hallerde halılarımız kalite kapsamı dışındadır. 
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler