Peluş Duvar Büstleri

Anne Bebek Kanguru Ana Kucağı

Bebeğinizi kucağınızda hem güvenli hem de konforlu bir şekilde taşımanızın en kolay yolu ana kucağı tasarımlarını tercih etmenizdir. Ellerinizi kullanmadan bebeğinizi taşımanızı sağladığı için dışarıda son derece rahat etmenize olanak tanıyan bebek kanguru ana kucağı modelleri şık duruşu ile de dikkat çekiyor. Kolaylıkla takıp çıkarabileceğiniz bir mekanizmaya sahip olması da dikkatlerden kaçmıyor.

İncelediğiniz bu kategoride sizlere en kullanışlı ve aynı zamanda en dayanıklı bebek kanguru ana kucağı modellerini sunuyoruz. Farklı renk seçenekleri eşiğinde inceleyebileceğiniz bu tasarımlar arasında su içerisinde kullanabileceğiniz modeller de yer alıyor. Bebeğiniz ile havuz ve deniz keyfi yapmanıza olanak tanıyan tasarımları tercih edebilirsiniz.

Bu tasarımlar bebeklerin hem size bakacak şekilde hem de karşıya bakacak şekilde konumlandırılmasını sağlıyor. Son derece ideal hafiflikte olduğundan uzun süreli kullanımlardan sonra bel ve sırt ağrısına neden olmuyor. Gün boyunca bebeğinizi ana kucağında taşıyabilirsiniz. Hatta bebeklerin konforu düşünülerek tasarlandığı için ana kucağında uyumaları da mümkün olabiliyor. Çünkü bu tasarımlar hem anne ve baba hem de bebek için maksimum konfor sunuyor.

Tasarımın yan bölümünde yer alan batlar yardımı ile sıkılık derecesini ayarlayabilirsiniz. Böylece bebeğinizin düşmesi gibi riskleri önleyebilirsiniz. Bu eşsiz tasarımlara en uygun fiyatlar eşliğinde sahip olabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri tükenmeden mutlaka sepetinize ekleyin. Sizlere taksitli ödeme gibi cazip ödeme seçenekleri ve ücretsiz kargo imkanları da sunuyoruz.